HAKKIMIZDA

PRODEM TEKNİK, konusunda uzman ve deneyimli mühendislik ekibi ile müşterilerinin ihtiyacı olan akış kontrol çözümlerini, doğru ürün, yüksek stok, geniş ürün yelpazesi, etkin fiyat, hızlı teslim süresi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti prensibi ile müşterilerine sunmaktadır.
Çelik çekme borular, endüstriyel vanalar olarak 2 ana grup üzerinde çalışan PRODEM TEKNİK, modern işletme anlayışı ve teknik personel altyapısı ile başta Gemi İnşaat, Enerji, Jeotermal, Petrokimya, Demir-Çelik, Maden, Çimento ve Kimya endüstrisi olmak üzere Türk sanayisine yurt içi bayilik ve yurt dışı temsilcilikleri ile hizmet vermektedir.

Çelik Çekme Boru grubunda yaklaşık 8.000 tonluk stok kapasite ve geniş tedarikçi portföyü ile başta EN, DIN, ASTM, API, GOST normlarında olmak üzere, çelik çekme boru tedariği yapan Prodem Teknik, tedarik zincirinde birçok ülkeden üretici ile çalışmaktadır.

Endüstriyel Tip Vana grubunda da geniş tedarikçi portföyüne sahip olan PRODEM TEKNİK, özellikle API ve ASME normlarında, Kelebek, Küresel, Segment Küresel, Gate, Globe ve Check vanalarda dünyanın önde gelen üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Başta Petrokimya olmak üzere, Enerji, Maden, Demir Çelik ve Kimya, Gemi İnşaa sektöründe birçok proseste referanslarımız bulunmaktadır.
Ana ürün gruplarına ek olarak proje kapsamında, müşterilerinin ihtiyaç duyacağı DIN ve ASTM normlarında 1/2" den 24" e kadar; dikişsiz çelik dirsek, tee, kep, flanş ürünleri de tedarik etmektedir.
project-slider-image