Küresel Vanalar

Endüstriyel tesislerin tamamında yaygın olarak kullanılan Küresel Vanalar tasarımlarına, malzeme seçimine göre en basit prosesten en zorlu prosese kadar birçok farklı noktada kullanılabilmektedir.
 
Prodem Teknik olarak standart Küresel Vanaların yanı sıra, hem Floating hem Trunnion dizayn seçeneğiyle, Tek-Parçalı, İki Parçalı ya da Üç Parçalı olarak, Metal Yataklı, Kriyojenik, Double Block And Bleed, Top-Entry, Seramik Kaplı, Tungsten Kaplı, Anti-Statik ve daha birçok farklı özellikte Küresel Vananın tedariğini gerçekleştirmekteyiz.
 
Prodem Teknik olarak temsilciliğini yürüttüğümüz Linuo Flow Control ISO 9001:2008 sertifikalı modern tesislerinde yüksek kaliteli çözümleri, ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Altı-Sigma prensibinin operasyonun her aşamasında uygulandığı 17.000 m2’lik tesisimizde sıkı kalite kontrol sistemleriyle, üst-kalite Küresel Vana üretimi API 6D, API 608, PED dizayn normları başta olmak üzere son kalite standartlarına göre üretilmektedir.
Küresel vanalar kataloğu için burayı tıklayınız…
 
Modellerimizle ilgili detaylara ayrıca Küresel Vanalarla ilgili literatüre aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Küresel Vanaların Kullanıldığı Sektörler

PETRO KİMYA KÜRESEL VANALAR

PETRO KİMYA

 
MADEN SEKTÖRÜ KÜRESEL VANALAR

MADEN

 
DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜ KÜRESEL VANALAR

DEMİR ÇELİK

 
ENERJİ SEKTÖRÜ KÜRESEL VANALAR

ENERJİ