Bıçak Vanalar | Knife Gate Valves

Bıçak Vanalar (Knife Gate Valves) başta Kağıt, Maden, Gübre, Arıtma endüstrisi olmak üzere birçok farklı tesiste yoğun kıvamlı, katı partiküllü, lifli uygulamalarda tasarımlarının sağladığı avantajlarla kendilerine kullanım alanı bulmuştur.
 
Bıçak vanaların kompakt yapısı, özellikle büyük çaplı hatlarda uygun ekonomik çözümler sunmaktadır. Açma-kapama görevini üstlenen sürgü elemanının uç kısmının sivri, keskin tasarımı ve vananın lineer kapatma fonksiyonu, yoğun kıvamlı, katı partiküllü, çamurlu hatlarda bile kapatma işleminin kolayca gerçekleştirilmesine olanak sağlar.
 
Esasen Kağıt ve Maden prosesleri için geliştirilen Bıçak Vanalar günümüzde birçok farklı tasarım seçeneğiyle hemen hemen her endüstride kullanılmaktadır.
 
Prodem Teknik olarak temsilciliğini yürüttüğümüz Linuo Flow Control ISO 9001:2008 sertifikalı modern tesislerinde yüksek kaliteli çözümleri, ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Altı-Sigma prensibinin operasyonun her aşamasında uygulandığı 17.000 m²’lik tesisimizde sıkı kalite kontrol sistemleriyle, tesisler için kritik öneme sahip Bıçak Vanalar birçok farklı tasarımla müşterilere sunulmaktadır.
 
Modellerimizle ilgili detaylara aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Bıçaklı vanalar genel kataloğu için burayı tıklayınız…

Bıçak Vanaların Kullanıldığı Sektörler

KAĞIT SEKTÖRÜ BIÇAKLI VANALAR

KAĞIT

 
MADEN SEKTÖRÜ BIÇAKLI VANALAR

MADEN

 
GÜBRE SEKTÖRÜ BIÇAKLI VANALAR

GÜBRE

 
ARITMA SEKTÖRÜ BIÇAKLI VANALAR

ARITMA