Hakkımızda

Şirketimiz 15 yıllık tecrübesi ile Çelik Çekme Boru, Çelik Çekme Fittings ve Vanalar başta olmak üzere endüstriyel tesisat ekipmanları tedariği konusunda faaliyet göstermektedir.
Prodem Teknik, konusunda uzman kadrosuyla Türk Sanayisinin ihtiyacı olan akış kontrol çözümlerini müşterilerine sunmayı kendisine amaç edinmiştir.
Modern işletme anlayışı ile başta Kağıt, Petrokimya, Enerji, Demir-Çelik, Maden,  Kimya, Tersane endüstrisi olmak üzere Türk sanayisine yurt içi bayilik ve yurt dışı temsilciliklerimizin yanı sıra ½’’ – 24’’ çap aralığında 6.000 ton civarında çelik çekme boru stoğumuz, ½’’ – 24’’ çap aralığında kendi fabrikamızda ürettiğimiz fittingslerimiz (dirsek, tee, redüksiyon, kep), çeşitli tiplerdeki Vana stoğumuz ve distribütörlüklerimizle hizmet vermekteyiz.
Hizmetlerimiz Proje ve Günlük Satış olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Proje grubunda Mühendislik-Müteahhitlik firmalarımıza tesis kurulumlarında endüstriyel normlara olan hakimiyetimizle doğru akış ekipmanlarının tedarik edilmesinde yardımcı olurken, Günlük Satış grubumuz faal tesislerdeki bakım, değişim, onarım gereksinimlerinde ekipman kullanım ömrünü iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar doğru ekipman tipinin seçilmesi, uygun sızdırmazlık sınıfının belirlenmesi, maksimum dayanım sağlayacak malzemelerin tespit edilmesi gibi mühendislik faaliyetlerini içermektedir.
Temel satış politikamız müşterilerimize ürün satmaktan ziyade, sağladığımız satış öncesi ve sonrası teknik destek ile uzun vadeli çözümler sunmaktır.
Bu anlayışla kaliteden ödün vermeden, optimum fiyatlı ürünleri tedarik zincirimizde bulunduruyor, müşterilerimize proseslerine uygun akış kontrol çözümlerini sunuyoruz.
Bizlere Türkiye’de 2.000 üzerinde, global düzeyde yüzlerce müşteri kazandıran Kazan-kazan prensibine dayalı bu hizmet anlayışımız geçmişte ve bugün olduğu gibi, gelecekte de devam edecektir.
Prodem Teknik Malzeme Müh. Taah. Endüstiriyel Ürünler Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.